Prowadząc psychoterapię stajemy przed wieloma wyzwaniami, z których dwa główne to skutecznie reagować na bogactwo problemów jakie zgłaszają pacjenci oraz włączać do swojej praktyki aktualną wiedzę pochodzącą z dynamicznie rozwijającej się teorii i badań nad psychoterapią.
Moją odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest oferta szkoleń dla praktykujących psychoterapeutów. Czerpiąc z własnego doświadczenia klinicznego oraz najnowszej literatury chcę odnosić się do problemów jakie napotykamy w swojej praktyce i dostarczać wiedzę oraz narzędzia pomagające czynić naszą codzienną pracę skuteczniejszą, łatwiejszą i przyjemniejszą.
Szkolenia są pomyślane tak by były możliwie najbardziej przystępne, a przekazywane treści przydatne do zastosowania niezależnie od modalności z jaką identyfikuje się terapeuta.
Moją misją jest przyczynianie się do wzrostu jakości i skuteczności usług psychoterapeutycznych przez umożliwianie wzajemnej wymiany między psychoterapeutami różnych modalności, o różnych doświadczeniach. Podążając za sugestiami Marvina Goldfrieda, uznanego badacza integracji psychoterapii, chciałabym dążyć do zwiększenia przepływu informacji między naukowcami – badaczami a praktykami oraz między psychoterapeutami różnych modalności (Goldfried MR. Obtaining consensus in psychotherapy: What holds us back?, 2019). Uważam, że wzajemny szacunek i otwartość mogą przynieść nieocenione korzyści zarówno każdemu z nas, psychoterapeutów, jak i osobom korzystającym z naszych usług, wpływając na poprawę życia jednostek oraz społeczności.
Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów, warsztatów oraz seminariów dla rozmaitych odbiorców, w tym dla psychologów i psychoterapeutów. Zrealizowałam m.in.: